E-DÖNÜŞÜM

E-dönüşüm faaliyetlerinizi başlatarak dükkanınız kapalıyken bile 7/24 satış yapmak istemez miydiniz?

arrow

Kendi web siteniz üzerinden satış mı yapmak istiyorsunuz?
E-ticaret faaliyetlerine nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?
Rakipleriniz çoktan e-ticaret faaliyetlerine başladı, siz geride mi kaldınız?
E-ticaret sitenizi kurdunuz ama satışlarınızı mı artıramadınız?

Nasıl Çalışıyoruz?

Aycrea E-dönüşüm paketlerinden birisini tercih ettiğinizde, operasyonel süreci 3 aşama üzerinden yürütmekteyiz.


ANALİZ
Şirket geçmişinizi ve bundan sonra gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinizi sizden dinliyor, rakiplerinizi ve mevcut sektörel gelişmeleri analiz ediyoruz.
STRATEJİ
Şirketinizin zayıf ve güçlü yönlerini tespit ederek sizi dijital platformlardaki hedeflerinize ulaştıracak E-Dönüşüm stratejinizi belirliyoruz.
AKSİYON
Markanıza özel hazırladığımız dijital strateji doğrultusunda online satışlarınızı, cironuzu ve marka bilinirliğinizi artıracak dönüşüm odaklı aksiyonlara geçiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

E-ticaret faaliyetlerinizi başarıya ulaştırıp marka bilinirliğinizi ve online satış cirolarınızı artırmak üzere E-dönüşüm hizmeti sunuyoruz.


PAZARYERİ ENTEGRASYONU

Sanal Pazaryeri Entegrasyonu

Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Trendyol, Amazon gibi birçok sanal pazaryeri platformunda mağazaların açılması, ilgili pazaryerlerinde yürütülecek reklam modelleri ile mağazanın ziyaretçi trafiğinin ve dolayısıyla satışların artırılması konusunda deneyime sahibiz. Sanal pazarlardaki yüksek ziyaretçi trafiğinden faydalanarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.


WEB GELİŞTİRME

Web Site Tasarım ve Yazılım Çalışmaları

Shopify, Magento, Wordpress (WooCommerce), Ticimax, Ideasoft, Tsoft gibi e-ticaret platformlarında sahip olduğumuz deneyim ile online satış sitenizin kurulumunu sağlıyor, çok kısa zamanda kendi siteniz üzerinden e-ticaret faaliyetlerinize başlamanızı sağlıyoruz.


SOSYAL MEDYA VE REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi

Markanızın hedef kitlesine yönelik bilinirliliğinizi arttırmak ve satışını yaptığınız ürünleri geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla var olunan/olunacak mecralarda size özel oluşturacağımız sosyal medya stratejisi doğrultusunda sosyal medya yönetiminizi sağlıyor ve dijital medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, sosyal medya (Facebook, Instagram) reklam yönetimi ve Google Reklam Yönetimi hizmetlerimiz ile paylaşımlarınızı satışa dönüştürüyoruz.


E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlık hizmetimiz; e-ticaret sitenizin kurulmasından, site içi gerekli optimizasyonların gerçekleştirilmesi ve temel arama motoru optimizasyonu süreçlerini kapsamaktadır. Mesleki ve sektörel bilgi birikimimizle e-ticaret faaliyetinizde ürününüzü minimum maliyetle maksimum müşteri ile buluşturarak online satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

Sizler de geç kalmadan E-dönüşümünüzü başlatmak için formumuzu doldurun, yetkilimiz hemen size ulaşsın!