Hız Yayınları da Aycrea’yı seçti

“Gelecek HIZ’la Gelecek!” felsefesiyle yola çıkarak, Türkiye’nin eğitim sektöründe fark yaratan ve yayın sektörünün öncü kurumlarından birisi olan Hız Yayınları, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama çalışmaları için tercihini Aycrea’dan yana kullandı!

İstanbul’daki en iyi Sosyal Medya Ajansları arasında yer alan ve başarılı, kreatif ve müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam eden Aycrea ailesine hoş geldin; Hız Yayınları!

Sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmaları için İstanbul’daki sosyal medya ve dijital pazarlama ajansları arasında yer alan Aycrea‘yı seçen Hız Yayınları’nın amacı ülkemizde sürekli değişim ve gelişim içinde olan eğitim sistemini ön planda tutup, bizi takip eden öğretmenlerimize yardımcı olmak, velilerimize yol göstermek ve öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Yıllarını öğrencilerin eğitimine adamış, yılların vermiş olduğu birikimle alanında uzmanlaşmış binlerce öğrenciyi sınavlara hazırlamış önemli isimlerin kuruculuğunu üstlendiği Hız Yayınları Lise ve Hız Yayınları Ortaokul markaları için de sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, dijital CRM ve dijital pazarlama reklam yönetimi hizmetini yürütmekten büyük keyif alıyoruz.

Sizler de dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.