Uzman Yayınları da Aycrea ailesine katıldı

Yenilikleri ve değişimi çok seven, yeni kuşak öğrencilerin beklentilerine karşılık veren yeni tarz bir yayınevinin de tam zamanı diyen ve postmodern bir vizyonla ve eğitim yayıncılığına adanmış kurucu üçlünün sinerjisiyle üniversite adaylarına çok yönlü ve çok boyutlu olarak destek veren Uzman Yayınları da sosyal medya ve dijital pazarlama iletişim çalışmaları için tercihini Aycrea‘dan yana kullandı.

İstanbul’daki Sosyal Medya Ajansları arasında yer alan ve başarılı, kreatif ve müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam eden Aycrea ailesine hoş geldin; Uzman Yayınları!

Sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmaları için İstanbul’daki en iyi sosyal medya ajansları arasında yer alan Aycrea’yı seçen Uzman Yayınları markasına sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, dijital CRM ve dijital pazarlama reklam yönetimi hizmetini yürütmekten büyük keyif alıyoruz.

Sizler de dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.