BÜTÜNLEŞİK DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

Dijital dünyada, modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Profesyonel Komünite Yönetimi

Markanızın faaliyet gösterdiği sektöre ve buna bağlı olarak belirlenen hedef kitleye yönelik bilinirliliğinizi arttırmak ve sunduğunuz hizmetleri/ürünleri geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla var olunan/olunacak mecralarda size özel oluşturacağımız özel sosyal medya stratejisi doğrultusunda sosyal medya yönetiminizi sağlıyor ve dijital medya üzerinde müşteri ilişkilerinizi yönetiyoruz.

Markanıza özel oluşturduğumuz çapraz medya entegrasyonlarını kapsayan creative sosyal medya projeleri/çözümleri ile sizleri iş hedeflerinize ulaştırıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.


SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube Reklamları

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve Youtube işbirliğiyle sosyal medya reklamlarınızı planlayıp markanıza özel oluşturacağımız strateji ile olası potansiyel müşterilere ulaşarak hedef kitlenize yönelik operasyonu sağlıyoruz.


GOOGLE ADWORDS-SEM

Etkin, Sonuç Odaklı Google Reklam Yönetimi

Sizin için oluşturacağımız etkin bir Google Adwords stratejisi ile geniş kitlelere/yeni müşterilere markanızın sunmuş olduğu ürün ve hizmetler için internette arama yaptıkları anda ulaşılma ve satış faaliyetlerinizi arttırma çözümleri sunuyoruz.

Search Engine Marketing (SEM) yani Arama Motoru Pazarlaması ile markanızın arama sonuçlarının en üstünde yer alan Sponsor Bağlantılar kısmında yer almasını sağlayarak potansiyel müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.


ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital Marka İtibarının Korunması

Markanızın sosyal medya kullanıcıları üzerindeki mevcut algısını takip edebilmeniz, gerekli durumlarda aksiyon almanıza olanak sağlayacak algı değişimlerini analiz edebilmeniz için sosyal medya platformlarında ve Google arama sonuçlarında markanıza ilişkin tüm içeriklerinizi takip ederek analizini gerçekleştiriyor, düzenli raporlama ve gerçek zamanlı etkileşim sağlayarak online itibarınızı yönetiyoruz.

Markanıza ilişkin herhangi bir kriz durumunda sizlere kriz süresince danışmanlık vererek kriz sürecini yönetiyoruz. Ayrıca ilgili krizin yayılma ve gelişim sürecinin izlenmesi ve düzenli raporlama yaparak gereken yönetim tavrının belirlenmesi için müşterilerimize eş zamanlı çözümler sunuyoruz.
İnternet ve sosyal medya kullanımının hızla artmasıyla birlikte kişi, kurum ve markalara yönelik yapılan karalama, iftira ve hakaretlerin etkinliği de oldukça fazlalaşmıştır. Bu nedenlerle gerçekleşecek olası itibar kayıpları ve zafiyetlerine karşı önlem alınması, sosyal medya ve diğer internet mecralarında oluşan olumsuz içeriklerin ortadan kaldırılması ve faillerinin tespitine ilişkin hizmet de sunmaktayız.


SOCIAL CRM

Dijital Müşteri İlişkileri Yönetimi

Sosyal medya mecralarında müşterilerimize ilişkin şikayetleri ya da soruları minimum sürelerde cevaplayarak sanal ortamda müşteri ilişkilerinizi anlık olarak yürütüyoruz. Aktif CRM hizmeti ile kullanıcılar üzerinde markanızın müşteri memnuniyetine önem verdiği ve müşteri çözüm odaklı davrandığı algısı oluşturuyoruz.


SEO

Search Engine Optimization

Search Engine Optimization (SEO) yani Arama Motoru Optimizasyonu ile web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Doğru bir SEO çalışması ile hedef kitlenize diğer bir ifadeyle potansiyel müşterilere daha hızlı ve doğrudan ulaşıp gerçek hedef kitlenizle buluşup web sitenize olan ziyaretçi sayısının artışına paralel olarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.


E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

Mesleki ve sektörel bilgi birikimimizle e-ticaret faaliyetinizde ürününüzü minimum maliyetle maksimum müşteri ile buluşturarak satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz. E-ticaret danışmanlık hizmetimiz; e-ticaret sitenizin kurulmasından, site içi gerekli optimizasyonların gerçekleştirilmesi, dijital reklamlarınızın ve sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi, arama motoru optimizasyonu ve sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturacak online&offline proje yönetim süreçlerini kapsamaktadır.


WEB GELİŞTİRME

Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Değişen ve gelişen profesyonel dünyada üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak uluslararası standartlara ve Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarına %100 uyumlu tasarımlar ile web tasarım, web yazılım, aplikasyon tasarım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.


KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Yaratıcı Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Doğru hazırlanmış bir kurumsal kimlik çalışması markayı en iyi şekilde temsil ederek markalaşma, marka bilinirliği, algı tutundurması gibi uzun zaman gerektiren süreçleri hızlandırır. Sade, özgün, kullanılabilir, modern kurumsal kimlik tasarım trendlerine uygun çalışmalar hazırlamaktayız. Kurumsal kimlik çalışmalarımız; logo tasarımı, amblem tasarımı, firma tanıtım yazıları, kurumsal renkler, slogan, kartvizit, fatura, muhasebesel evraklar, kurumsal zarflar, müşteri kartları, iç yazışma belgeleri ve bloknot tasarımlarını kapsamaktadır.