Online İtibar Yönetimi

OnlineItibarYönetimi

Markanızın sosyal medya kullanıcıları üzerindeki mevcut algısını takip edebilmeniz, gerekli durumlarda aksiyon almanıza olanak sağlayacak algı değişimlerini analiz edebilmeniz için sosyal medya platformlarında ve Google arama sonuçlarında markanıza ilişkin tüm içeriklerinizi takip ederek analizini gerçekleştiriyor, düzenli raporlama ve gerçek zamanlı etkileşim sağlayarak online itibarınızı yönetiyoruz.

Markanıza ilişkin herhangi bir kriz durumunda sizlere kriz süresince danışmanlık vererek kriz sürecini yönetiyoruz. Ayrıca ilgili krizin yayılma ve gelişim sürecinin izlenmesi ve düzenli raporlama yaparak gereken yönetim tavrının belirlenmesi için müşterilerimize eş zamanlı çözümler sunuyoruz.

İnternet ve sosyal medya kullanımının hızla artmasıyla birlikte kişi, kurum ve markalara yönelik yapılan karalama, iftira ve hakaretlerin etkinliği de oldukça fazlalaşmıştır. Bu nedenlerle gerçekleşecek olası itibar kayıpları ve zafiyetlerine karşı önlem alınması, sosyal medya ve diğer internet mecralarında oluşan olumsuz içeriklerin ortadan kaldırılması ve faillerinin tespitine ilişkin hizmet de sunmaktayız.


Hizmetlerimizden bazıları

  • Olumsuz haber ve içerik kaldırma
  • Özel hayatın korunması
  • Marka ihlalleri
  • Sahte hesap kapatma ve hesabı açan kişinin tespiti