Aycrea’nın Enerji Takviyesi; AksuVital

Türkiye’de “Gıda Takviyesi ve Arı ürünleri” alanında lider konumunda olan AksuVital, dijital pazarlama çalışmaları için tercihini Aycrea’dan yana kullandı!

İstanbul’daki Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ajansları arasında yer alan ve başarılı, kreatif ve müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam eden Aycrea ailesine hoş geldin; AksuVital!

Sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmaları için İstanbul’daki sosyal medya ve dijital pazarlama ajansları arasında yer alan Aycrea’yı seçen AksuVital, doğal olana saygı duymayı ve bu yöntemle sağlığa en faydalı şekilde hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Hedefi ilkelerinden şaşmayarak ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirmektir.

Koruyucu hekimliği amaç edinerek, apiterapi, fitoterapi ve aromaterapi ürünleri üreterek yaşam kalitesini yükseltme, her yıl 3 yeni proje yapma ve 1 patent alma, her üç yılda ikiye katlanan bir büyüme ve erdemli işletme örnekliğiyle 10 yılda dünya markası olma vizyonuyla çalışmalarına devam eden; Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihracat yaparak dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen AksuVital’in Shiffa Home, Softem, Natural Hekimce markaları için de sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, dijital CRM ve dijital pazarlama reklam yönetimi hizmetini yürütmekten büyük keyif alıyoruz.

Sizler de dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.