Yıldırım Holding’in de dijital iletişim çalışmaları için tercihi Aycrea oldu!

İstanbul’daki Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ajansları arasındaki başarılı, kreatif ve müşteri odaklı olan Aycrea ailesine hoş geldin Yıldırım Holding!

2008 yılında İsveç’te ilk uluslararası yatırımını hayata geçiren, bugün dünyanın 4 kıtasında, 51 ülkede faaliyet göstererek küresel bir güç konumuna erişen YILDIRIM Grup, sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmaları için İstanbul’daki sosyal medya ve dijital pazarlama ajansları arasında yer alan Aycrea’yı seçti!

Dünya çapında toplam 13.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan ve gösterdiği girişimcilik ve sürdürülebilir inovasyon sayesinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen endüstriyel grupları arasına giren Yıldırım Grup’un grup şirketleri arasında yer alan Yılport Holding, Yıldırım Enerji Holding, Yılmaden Holding, Yılmar Holding, Yılfert Holding için de sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi, dijital CRM çalışmalarını yürütmekten büyük keyif alıyoruz.

Sizler de dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.