Dermokozmetik sektöründe dünya markalarından birisi Bio Balance da Aycrea ailesine katıldı!

İstanbul’daki Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ajansları arasındaki başarılı, kreatif ve müşteri odaklı olan Aycrea ailesine hoş geldin Bio Balance!

Literatürde geçen ve dünyada kabul görmüş hammaddelerin sinerjik etkilerinden faydalanarak oluşturdukları doğal formüllerle hazırladıkları cilt ve güzellik ürünleri ile dünya üzerinde 50’ye yakın ülkede satışları bulunan Bio Balance markasının da sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmaları için tercihi Aycrea oldu!

Sorumlu ve bilinçli bir üretim prensibine sahip, yüksek kaliteli doğal içerikler kullanarak dermakozmetik sektöründe dünyaca ünlü markalar arasında yer alan Bio Balance markasına sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya hesap yönetimi ve aktif dijital CRM hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizler de dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için İstanbul’daki sosyal medya ve dijital pazarlama ajansları arasında yer alan Aycrea ile çalışmak isterseniz aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.